menu

Adapter wielomodowy AD-LC/LC-MM-OM3

  • Producent: Fiber
  • Kod produktu: DLT-[15600]AD-LC/LC-MM-OM3
  • Dostępność: w magazynie Wysyłka 24h

Cena widoczna po zalogowaniu


    Opis produktu :

    Adapter wielomodowy łączący dwa złącza typu LC. Adaptery typowo wykorzystuje się w przełącznicach łącząc patchcord z pigtailem dospawanym do kabla dystrybucyjnego.

    Specyfikacja techniczna:

    Typ złącza: LC simplex
    Przeznaczenie: Włókna wielomodowe OM3
    Rodzaj obudowy: Plastikowa
    Kolor: Turkusowy

    Produkty z tej samej kategorii

    Producent: Fiber
    Dostępność: w magazynie Wysyłka 24h
    Kod producenta: DLT-[2951]AD-SC/SC
    Cena widoczna po zalogowaniu
    Producent: Fiber
    Dostępność: w magazynie Wysyłka 24h
    Kod producenta: DLT-[2954]AD-2LC/2LC
    Cena widoczna po zalogowaniu
    Producent: Fiber
    Kod producenta: DLT-[2957]AD-ST/ST
    Cena widoczna po zalogowaniu
    Producent: Fiber
    Dostępność: w magazynie Wysyłka 24h
    Kod producenta: DLT-[8821]AD-2SC-APC/2SC-APC
    Cena widoczna po zalogowaniu
    Producent: Fiber
    Dostępność: w magazynie Wysyłka 24h
    Kod producenta: DLT-[15275]PPZA-SC-SX-MM
    Cena widoczna po zalogowaniu
    Producent: Fiber
    Dostępność: w magazynie Wysyłka 24h
    Kod producenta: DLT-[7957]AD-2LC-APC/2LC-APC
    Cena widoczna po zalogowaniu
    Producent: Fiber
    Dostępność: w magazynie Wysyłka 24h
    Kod producenta: DLT-[2952]AD-2SC/2SC
    Cena widoczna po zalogowaniu
    Producent: Fiber
    Dostępność: w magazynie Wysyłka 24h
    Kod producenta: DLT-[2961]AD-2SC/2SC-MM
    Cena widoczna po zalogowaniu
    Producent: Fiber
    Dostępność: w magazynie Wysyłka 24h
    Kod producenta: DLT-[2972]AD-2LC/2LC-MM
    Cena widoczna po zalogowaniu
    Producent: Fiber
    Dostępność: w magazynie Wysyłka 24h
    Kod producenta: DLT-[2960]AD-SC/SC-MM
    Cena widoczna po zalogowaniu
    Producent: Fiber
    Dostępność: w magazynie Wysyłka 24h
    Kod producenta: DLT-[15242]AD-SC/SC-MM-OM3
    Cena widoczna po zalogowaniu
    Producent: Fiber
    Dostępność: Chwilowy brak towaru
    Kod producenta: DLT-[15244]PPZA-SC-SX-SM
    Cena widoczna po zalogowaniu

    Masz pytania? Szukasz odpowiedzi? Jesteś zainteresowany?

    Zadzwoń 34 341 16 30 lub napisz:

    weryfikator
    IVEL ELECTRONICS Sp. z o.o. Sp. k.
    Ks. Brzóski 5, 42-202 Częstochowa
    NIP
    PL9492194545
    REGON
    243281960
    KRS
    0000465064
    BDO
    000003765