menu

Patchcord jednomodowy PC-SC-APC/LC 1m

  • Producent: Fiber
  • Kod produktu: DLT-[15206]PC-SC-APC/LC
  • Dostępność: w magazynie Wysyłka 24h

Cena widoczna po zalogowaniu


    Opis produktu :

    Patchcord jednomodowy simplex z powłoką PVC. Patchcordy wykorzystuje się do przesyłania sygnałów optycznych między urządzeniami aktywnymi, przełącznicami, itp.

    Specyfikacja techniczna:

    Typ złącza: SC-APC <-> LC/UPC
    Typ włókna światłowodowego: 9 / 125 µm
    Tłumienność całkowita: ≤ 0.3 dB
    Wybrane cechy:
    • Wykonane zgodnie z wymaganiami: G.657 A
    • powłoka PVC
    Długość: 1 m

    Produkty z tej samej kategorii

    Producent: Fiber
    Dostępność: w magazynie Wysyłka 24h
    Kod producenta: DLT-[15205]PIG-SC-APC-2
    Cena widoczna po zalogowaniu
    Producent: Fiber
    Dostępność: w magazynie Wysyłka 24h
    Kod producenta: DLT-[2925]PIG-ST-MM
    Cena widoczna po zalogowaniu
    Producent: Fiber
    Dostępność: w magazynie Wysyłka 24h
    Kod producenta: DLT-[17873]PIG-SC-APC-2*P10
    Cena widoczna po zalogowaniu
    Producent: Conectors
    Dostępność: w magazynie Wysyłka 24h
    Kod producenta: DLT-[8302]TOSLINK-1M
    Cena widoczna po zalogowaniu
    Producent: Conectors
    Dostępność: w magazynie Wysyłka 24h
    Kod producenta: DLT-[8303]TOSLINK-2M
    Cena widoczna po zalogowaniu
    Producent: Fiber
    Dostępność: w magazynie Wysyłka 24h
    Kod producenta: DLT-[4946]PIG-FC-APC
    Cena widoczna po zalogowaniu
    Producent: Fiber
    Dostępność: w magazynie Wysyłka 24h
    Kod producenta: DLT-[8899]PC-SC-APC/SC-APC-20
    Cena widoczna po zalogowaniu
    Producent: Fiber
    Dostępność: w magazynie Wysyłka 24h
    Kod producenta: DLT-[8340]TOSLINK-10M
    Cena widoczna po zalogowaniu
    Producent: Fiber
    Dostępność: w magazynie Wysyłka 24h
    Kod producenta: DLT-[16231]ULT-FC.E-2SM
    Cena widoczna po zalogowaniu
    Producent: Fiber
    Dostępność: w magazynie Wysyłka 24h
    Kod producenta: DLT-[8901]PC-SC-APC/SC-APC-5
    Cena widoczna po zalogowaniu
    Producent: Fiber
    Dostępność: w magazynie Wysyłka 24h
    Kod producenta: DLT-[5387]PIG-LC-MM-OM3
    Cena widoczna po zalogowaniu
    Producent: Fiber
    Dostępność: w magazynie Wysyłka 24h
    Kod producenta: DLT-[3004]PC-LC/LC-MM
    Cena widoczna po zalogowaniu

    Masz pytania? Szukasz odpowiedzi? Jesteś zainteresowany?

    Zadzwoń 34 341 16 30 lub napisz:

    weryfikator
    IVEL ELECTRONICS Sp. z o.o. Sp. k.
    Ks. Brzóski 5, 42-202 Częstochowa
    NIP
    PL9492194545
    REGON
    243281960
    KRS
    0000465064
    BDO
    000003765