menu

Centrala FIBARO Home Center Lite SPB

 • Producent: FIBARO FIBARO
 • Kod produktu: ID_8422
 • Dostępność: Chwilowy brak towaru

Cena widoczna po zalogowaniu


  Pliki załączone do produktu :
  Karta Katalogowa (Rozmiar: 0,71 MB) pobierz pobierz

  Opis produktu :

  Centrala FIBARO Home Center Lite


  Centralka Home Center Lite to mózg Systemu FIBARO, wykorzystujący sprawdzone rozwiązania z Home Center 2. Centralka umożliwia zarządzanie różnymi urządzeniami multimedialnymi i systemami inteligentnego domu. Home Center Lite umożliwia przechowywanie danych w chmurze oraz posiada system recovery, który w łatwy sposób pozwala przywrócić funkcjonalności systemu. Użytkownik może zarządzać ustawieniami przy pomocy intuicyjnej aplikacji FIBARO.


  Zaprojektowana by cieszyć
  Mamy zaszczyt zaprezentować nowy wymiar komfortu – Centrala Home Center Lite – niezwykle kompaktowy mózg, który sprawnie zarządza Systemem FIBARO. Najnowsze dzieło, stworzone z myślą o potrzebach tysięcy użytkowników. Uczynią Twoje życie bezpiecznym i wygodnym. Centrala Systemu Fibaro Home Center Lite HCL to inteligentny dom, który przyciąga komfortem i stosunkowo niskimi kosztami utrzymania. Mała rzecz – wielki efekt!

  Niesamowicie szybka i skuteczna
  HC Lite to nieduże urządzenie, w którym drzemie ogromny potencjał. Centrala jest wyjątkowo szybka i skuteczna, a przy tym posiada korzystną cenę. Możesz sterować swoim domem z każdego zakątka na świecie. Potrzebujesz jedynie telefonu komórkowego lub tabletu. Już dziś zacznij budować swój świat wokół przyjemności i udogodnień opartych na innowacjach. Wystarczy odwiedzić sklep internetowy instalaton.pl.  Rozmiar ma znaczenie
  Całą potęgę możliwości inteligentnego systemu udało nam się zmieścić w obudowie o niewielkich rozmiarach. Centrala Systemu Fibaro Home Center Lite HCL to kompaktowe urządzenie, które zapewni Ci komfort zarządzania domem poprzez prostą obsługę i bezprzewodową komunikację. Miniaturyzacja, zaawansowana technologia urządzenia sprawią, że niemożliwe stanie się możliwe.  Witaj w świecie FIBARO
  Mamy przyjemność powitać Cię w naszym świecie, w którym dbanie o bezpieczeństwo i wygodę Twojej rodziny jest dla nas najważniejsze. Dla nas Twój dom, to Twoja wyobraźnia. Budujemy system dostosowany do Twoich potrzeb, a w Twoje ręce przekazujemy klucz do kreowania lepszej rzeczywistości. Tym razem nasze menu innowacyjności poszerzyliśmy o miniaturowość, minimalizm oraz nowoczesny wygląd nowej Centrali Systemu Fibaro Home Center Lite HCL. Stwórz swój inteligentny dom i spraw, aby działał według Twoich własnych upodobań i przyzwyczajeń.  Sam zaplanuj swoje centrum dowodzenia
  Nowe centrum dowodzenia Twojego domu to konfiguracyjny interfejs aplikacji FIBARO. Jego układ i funkcjonalność zależą wyłącznie od Ciebie. Możesz w dowolny sposób ustawiać i zmieniać tablice, ikony czy nazwy. Informacje, które są dla Ciebie najważniejsze zawsze znajdą się na pierwszym planie. Intuicyjna obsługa i elastyczność w dostosowywaniu się do Twoich upodobań spowodują, że sterowanie systemem Fibaro Home Center Lite HCL będzie łatwe i przystępne.


  Nawet 230 bezprzewodowych urządzeń w Twoim domu
  System FIBARO, dzięki bezprzewodowej komunikacji w technologii Z-WAVE, nie wymaga jakiegokolwiek remontu czy kosztownych modyfikacji. Zamontujesz go w każdym obiekcie, nawet w tym w pełni wykończonym. Centralę Home Center Lite wyposażyliśmy w potężny procesor Cortex A8, który wyróżnia się znikomym zapotrzebowaniem za prąd. Pozwala to na redukcję kosztów. Wysoka wydajność urządzenia daje Ci możliwość zautomatyzowania nawet największego obiektu i zarządzania w nim aż 230 urządzeniami.


  Większa kontrola domowych multimediów
  Nowa centrala Home Center Lite pozwala na jeszcze większą integrację domowych multimediów z Systemem FIBARO. Zarządzaj swoim telewizorem, kinem domowym, systemem Hi-Fi i innymi urządzeniami z poziomu aplikacji FIBARO*. Korzystaj ze scen i asocjacji, przełączaj kanały oraz reguluj poziom głośności. Z FIBARO nie potrzebujesz żadnego innego kontrolera niż Twój smartfon czy tablet. Niezależnie od tego, wszystko to może włączać się i reagować autonomicznie. Możesz sterować systemem z dowolnego miejsca. Wystarczy, że będziesz online.

  Zarządzanie energią
  W Systemie FIBARO, dzięki wbudowanej funkcji zarządzania energią, na bieżąco możesz monitorować aktualne zużycie prądu, sprawdzać historię pobieranej energii, a przy tym kontrolować, które z urządzeń zużywa jej najwięcej. Rozbudowane statystyki prezentowane są w formie czytelnych wykresów, które pomogą w tworzeniu zestawienia oraz ułatwią prognozowanie przyszłych rachunków. Mały koszt, duży komfort!


  Wykryje wiele rodzajów zagrożeń
  Bezpieczeństwo Twoje i Twoich najbliższych jest dla nas najważniejsze. Dlatego tak wielką uwagę przykładamy do funkcjonalności związanej z wykrywaniem i raportowaniem niebezpieczeństw. Centrala Systemu Fibaro Home Center Lite HCL błyskawicznie poinformuje Cię o grożącym Ci pożarze, zalaniu, włamaniu czy ulatniającym się gazie. FIBARO zadba o Twój dom, odłączając wodę gdy instalacja hydrauliczna okaże się wadliwa. Gdy wykryje, że ulatnia się gaz, odetnie jego dopływ, wywietrzy mieszkanie i poinformuje o zaistniałym zdarzeniu. Wykrywając próbę włamania, uruchomi alarm, wezwie ochronę i dostarczy podgląd z zamontowanych kamer bezpośrednio na Twoje urządzenia mobilne. Z systemem Fibaro jesteś w pełni bezpieczny!

  Zaczarowany ogród
  Zadbany i dopieszczony trawnik przed Twoim domem nie musi kosztować Cię mnóstwa poświęconego czasu. Inteligentny System FIBARO podleje Twój ogród właśnie wtedy, gdy będzie to niezbędne. W zależności od aury, system zadba o dostarczenie odpowiedniej ilość wody. W upalny dzień nie pozwoli uschnąć Twoim roślinom, natomiast w deszczowy, wstrzyma się z ich podlewaniem. Ty odpoczywasz, a Centrala Systemu Fibaro Home Center Lite HCL dba o to, co dla Ciebie ważne.

  Ciepło, zimno. Tak jak chcesz
  Nie ma nic przyjemniejszego, szczególnie w zimowe dni, niż powrót do ciepłego domu. Dzięki systemowi FIBARO możesz uruchomić ogrzewanie i ustawić Twoją ulubioną temperaturę siedząc jeszcze w pracy. Wystarczy telefon lub tablet i dostęp do Internetu. Z łatwością stworzysz plan klimatyczny, dzięki któremu Twoje ogrzewanie będzie utrzymywało konkretną temperaturę na każdy dzień tygodnia, w wybranym przedziale godzinowym. Dzięki centrali FIBARO ustawisz ogrzewanie tak, by poranne rozstanie z kołdrą było łatwiejsze. Dobierz temperaturę w nocy, by sen był komfortowy, a Ty rano wypoczęty. Panel klimatyczny zapewni ci komfort, jakiego do tej pory nie doświadczyłeś.

  Z Mount Everest, z biura, z samochodu
  Zapomniałeś wyłączyć żelazko wychodząc w pośpiechu do pracy? Bez obaw. Wyjmij telefon, uruchom aplikację FIBARO i sprawdź. Dzięki automatycznemu, zdalnemu dostępowi do Twojego inteligentnego domu możesz z dowolnego miejsca na świecie sprawdzać co się w nim dzieje, sterować urządzeniami i kontrolować bezpieczeństwo, parametry ogrzewania, podlewania i wiele innych… Nie czekaj, już dzisiaj kup system Fibaro w sklepie internetowym instalaton.pl. Oferujemy Ci szybkie, wygodne i profesjonalne zakupy online.

  Pełna historia w jednym miejscu
  Z systemem FIBARO możesz kontrolować czas spędzany przez Twoje pociechy przed telewizorem, komputerem czy konsolą do gier. To idealne rozwiązanie, które daje możliwość planowania ilości godzin, w trakcie których dzieci mogą bawić się czy oglądać ulubione filmy. Twórz godzinowe harmonogramy lub zdalnie kontroluj czas działania wybranych urządzeń. Z systemem FIBARO masz wszystko pod kontrolą, bez względu na chwilę i niezależnie od miejsca, w którym się znajdujesz!

  Główne chechy:

  • Wykorzystuje bezprzewodową technologię Z-Wave do zarządzania wieloma podłączonymi urządzeniami jednocześnie.
  • Możliwość podłączenia 230 urządzen
  • Zdalny dostęp za pośrednictwem przeglądarki internetowej lub smartfona
  • Prosta instalacja i konfiguracja
  • Kompatybilny z zakresem Z-Wave Czujników, pilotów i różnych kamer IP
  • Niskie zużycie energii.

  Specyfikacja Techniczna:

  Model Homce Center 2
  Procesor ARM Cortex-A8 (720MHz)
  Pamięć 128 MB RAM
  Dysk twardy 128 MB SLC HDD
  Interfejs sieciowy 10/100/1000 Base-T (Gigabit) Przez złącze RJ-45
  Zgodność z normami UE R&TTE 1999/5/EC RoHS 2011/65/EU
  Protokół pradiowy Z-Wave
  Częstotliwość radiowa 868.4, 868.42 or 869.8 MHz EU
  908.4, 908.42 or 916.0 MHz US
  921.4, 921.42 or 919.8 MHz ANZ
  869.0 or 869.02 MHz RU
  Zasięg do 50m (zewnatrz)
  do 30m (wewnatrz)
  Obudowa Plastik
  Temperatura pracy 10 – 40°C
  Zasilacz 9-12 VDC
  Wymiary 90 x 90 x 33 mm

  Produkty z tej samej kategorii

  Producent: FIBARO
  Dostępność: w magazynie Wysyłka 24h
  Kod producenta: ID_18466
  Cena widoczna po zalogowaniu
  Producent: FIBARO
  Dostępność: w magazynie Wysyłka 24h
  Kod producenta: ID_17657
  Cena widoczna po zalogowaniu
  Producent: Piri
  Dostępność: w magazynie Wysyłka 24h
  Kod producenta: ID_9985
  Cena widoczna po zalogowaniu
  Producent: FIBARO
  Dostępność: w magazynie Wysyłka 24h
  Kod producenta: ID_8420
  Cena widoczna po zalogowaniu

  Masz pytania? Szukasz odpowiedzi? Jesteś zainteresowany?

  Zadzwoń 34 341 16 30 lub napisz:

  weryfikator
  IVEL ELECTRONICS Sp. z o.o. Sp. k.
  Ks. Brzóski 5, 42-202 Częstochowa
  NIP
  PL9492194545
  REGON
  243281960
  KRS
  0000465064
  BDO
  000003765